Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.dekastello.net/www/slamenajurta/plugins/templates/petr/template.php on line 23
Slaměná Jurta - Nepovedené projekty - Terminál Citadela Litvínov II.

Slaměná jurta

O všem, co vytváří přirozené podmínky existence organismů

Kategorie: Téma

Nepovedené projekty - Terminál Citadela Litvínov II.

Na základě podané stížnosti, jež byla prezentována v předchozím příspěvku, jsem koncem listopadu dostal od Města Litvínov oficiální odpověď. Tímto Vám ji předkládám.

Z několika důvodů, jsem zveřejnění odkládal, nicméně nyní je možné odpověď města prostudovat veřejně. Co si z toho odnést? Myslím, že je to zatím na Vás. Můj pohled je: odpovědí bylo pouze učiněno náležitostem za dost.

 

Město se k bodu 2. nepostavilo čelem a pouze obhajuje danou věc na způsob „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“. Mám za to, že by to chtělo k věci zaujmout jiný vstřícný postoj a alespoň částečně přiznat chybu a pokusit se nastínit řešení. Stala se chyba? Co myslíte?

 

K bodu 1., jestli bylo nutné kácet, mám jasné stanovisko – nebylo kácení třeba. A to se tvrdí o nutnosti, není pravda. Určitě ne zcela. Až bude stavba hotova, lze udělat další rozbor a omyl města ukázat v pravém světle. Co nyní město tvrdí, je nejen alibismus, ale až nepravda, tj. že bylo nutno kácet.

 

Obrázek si jistě učiníte sami. Musím ještě podotknout, že nejde jen o pár stromů, ale o princip, jak město přistupuje k věcem veřejným.

 

Odpovd na stížnost provádění projektu a prací na terminálu Citadela .PDF

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


 •  SunLight CMS  •  administrace